filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Animator
2010
http://www.animator-festival.com/
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator
Data wręczenia nagród:
18 lipca
Miejsca:
Poznań
Festiwal odbył się w dniach 12-18 lipca 2010r,
Złoty Pegaz
Grand Prix
wygrane
Ukryte
(2009)
Piotr Szczepanowicz
Udział w konkursie głównym
nominacje
12 Jahre
(2010)
Daniel Nocke
Allons-y ! Alonzo !
(2009)
Camille Moulin-Dupré
Babcia Pekin
(2008)
Mats Grorud
Chmury, dłonie
(2009)
Simone Massi
Dama i śmierć
(2009)
Javier Recio Gracia
Danny Boy
(2010)
Marek Skrobecki
Esterhazy
(2009)
Izabela Plucińska
Galeria
(2010)
Robert Proch
Higglety Pigglety Pop! Życie to musi być coś więcej
(2010)
Chris Lavis
,
Maciek Szczerbowski
Kinematograf
(2009)
Tomasz Bagiński
Krowa, która chciała być hamburgerem
(2010)
Bill Plympton
Kto by pomyślał?
(2009)
Ewa Borysewicz
Madagaskar, dziennik z podróży
(2010)
Bastien Dubois
Makijaż
(2009)
David Alapont
,
Luis Briceño
Millhaven
(2010)
Bartosz Kulas
Miłość i kradzież
(2010)
Andreas Hykade
Miramare
(2009)
Michaela Müller
Nie żyjesz, nie jedź
(2009)
Gregor Dashuber
Oranus
(2009)
Mari-Liis Bassovskaja
,
Jelena Girlin
Skhizein
(2008)
Jérémy Clapin
Stare kły
(2009)
Adrien Merigeau
,
Alan Holly
Tylko raz
(2010)
Nuno Amorim
Wnętrzności
(2009)
Philippe Grammaticopoulos
Wstążka
(2009)
Michaël Crouzat
,
Kherveen Dabylall
,
Thomas Charra
,
Denis Do
,
Gabriel Jolly-Monge
Wurst. Kawałek historii Niemiec
(2008)
Volker Schlecht
Wyspa Gibonów
(2010)
Małgorzata Bosek
Srebrny Pegaz
Nagroda Narodowego Instytutu Audiowizualnego
wygrane
Simon Vagyok
(2009)
Tunde Molnar
Brązowy Pegaz
Zdobywca
wygrane
Big Bang Big Boom
(2010)
Blu
Wyróżnienie Specjalne Jury
Zdobywca
wygrane
Millhaven
(2010)
Bartosz Kulas
Demoniczna nastolatka śpiewa o serii tajemniczych morderstw, do których doszło w prowincjonalnym miasteczku.
Nagroda Specjalna
Nagroda za film muzyczny / muzykę
wygrane
Miłość i kradzież
(2010)
Andreas Hykade
Psychodeliczna podróż w przeszłość sztuki komiksu, a zarazem hołd złożony jej bohaterom i animatorom.
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Big Bang Big Boom
(2010)
Blu
Wyróżnieni w roku 2010
Big Bang Big Boom
(
2/2
)
Millhaven
(
1/2
)
Miłość i kradzież
(
1/2
)
Ukryte
(
1/1
)
Simon Vagyok
(
1/1
)
Kinematograf
(
0/1
)
Skhizein
(
0/1
)
Esterhazy
(
0/1
)
Wnętrzności
(
0/1
)
Wurst. Kawałek historii Niemiec
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.